Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.
Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

Bohnenkamp hat getestet: IF-/VF-Reifen schonen den Boden im Vergleich zu Standardreifen messbar.

IF/VF pneumatiky pre poľnohospodárstvo na vzostupe

Moderná technológia pneumatík demonštruje prevahu v porovnávacom teste

 

Výkonnostný sľub technológie IF/VF znie skutočne veľkolepo. Roľníci by mali profitovať z lepšieho šetrenia pôdy a vyšších výnosov a súčasne si ušetriť hodnotné pohonné látky.

Prečítajte si viac

Der Forestar 344 ELIT, ein Niederdruckreifen für den Waldeinsatz vom Hersteller Alliance, glänzt mit hoher Leistung bei niedrigstem Druck.

Zázrak v oblasti lesného hospodárstva – Výkonnostná elita v lese

Pneumatika Alliance Forestar 344 ELIT očarila účastníkov testu aj inak triezvu odbornú tlač. Prvá sériovo vyrábaná pneumatika s nízkym tlakom pre použitie v lese žne všade veľkú slávu. Pri oficiálnom predstavení pneumatiky pre lesné hospodárstvo sme sa presvedčili o tom, v čom to je, a čo táto pneumatika dokáže.

Prečítajte si viac

LKW-Reifen von Windpowerin Kombination mit LKW-Alufelgen von Accuride fährt die Spedition Sitzler.  Bezugsquelle: Bohnenkamp

Blackpower vsádza na Windpower

Efektivita je v krvi tímu zo spoločnosti Blackpower. Spoločnosť STG Sitzler GmbH sa pri výbere zasielateľa zameriava aj na spoľahlivosť a hospodárnosť spoločnosti zo Schwarzwaldu. Cisternové vlaky spoločnosti Sitzler preto každý deň prinášajú zákazníkom spoločnosti Blackpower pohonné látky zmiešané s enzýmami spoločnosti Blackpower.

Prečítajte si viac

Einen Reifenturm hat die Bohnenkamp AG neben anderen Exponaten in der Baumaschinenwelt Coreum platziert.

Spoločnosť Bohnenkamp sa stala partnerom spoločnosti Baumaschinenwelt Coreum

Stavba, preklad a recyklácia zahŕňa tematický svet spoločnosti Coreum. Pozemok blízko Frankfurtu nad Mohanom je teraz o pár atrakcií bohatší. Od začiatku októbra sa tam spoločnosť Bohnenkamp prezentovala impozantným sortimentom pneumatík pre úžitkové automobily. Pozornosť pritom venuje exkluzívnej značke BKT.

Prečítajte si viac

Ein JCB-Trecker fuhr auf Reifen des Typs RIDEMAX IT 696 von BKT rekordverdächtige 166,7 km/h. Das Modell ist bei Bohnenkamp im Sortiment.

Tempo traktor s pneumatikami BKT na rekordnej jazde

Pretekár a moderátor relácie TopGear Guy Martin bol nedávno na cestách. Na traktore značky JCB stanovil anglický rýchlostný rekord, keď išiel 166,7 km/h. Pneumatiky BKT z tejto rekordnej jazdy dostanete aj tu v spoločnosti Bohnenkamp.

Prečítajte si viac

Der Alliance 585 ist in den Größe 460/70R24, 500/70R24, 400/70R20, 440/80R24, 340/80R18 und 400/70R18 bei der Bohnenkamp AG erhältlich. Das Modell ist ein robuster Reifen für Hoflader wie Teleskop-, Bagger- und Kompaktlader.

Alliance A585 sleduje trendy v poľnohospodárstve

Nová Alliance A585, robustná pneumatika pre poľnohospodárske mininakladače ako teleskopické nakladače, bagre a kompaktné nakladače, je od 37. kalendárneho týždňa dostupná v spoločnosti Bohnenkamp vo veľkosti 460/70R24. Multi Purpose Tire (MPT) dosahuje najlepšie hodnoty v kategóriách opotrebenie, trakcia a odolnosť proti prepichnutiu a je optimalizovaný pre použitie na hladkých a tvrdých povrchoch.

Prečítajte si viac

Sechs Auszubildende begrüßt die Osnabrücker Bohnenkamp AG zum Start des Lehrjahres im August 2019

So šiestimi učňami do nového školského roka

Na konci augusta sme v našej spoločnosti privítali šesť nových učňov. Preukaz na ovládanie vysokozdvižných vozíkov je spočiatku súčasťou spoločného študijného programu pre budúcich úradníkov veľkoobchodu a zahraničného obchodu, špecialistov na logistiku skladu a duálnych študentov.

Prečítajte si viac

Skupina Bohnenkamp smúti za Giselou Bohnenkampovou

Pani Gisela Bohnenkampová zomrela 27.07.2019 vo veku 83 rokov. V smútku a vďačnosti sa lúčime s našou bývalou generálnou riaditeľkou, dlhoročnou partnerkou, členkou dozornej rady a zakladateľkou Nadácie Friedel & Gisela Bohnenkamp.

Prečítajte si viac

Die Lkw-Reifen von Deestone sind in Zentraleuropa nur bei der Bohnenkamp-Gruppe erhältlich.

Deestone – pure performance: Powered by Bohnenkamp

Spoločnosť Bohnenkamp optimalizuje svoj program v oblasti Truck, & Transport a na Veľkej cene ťahačov Truck Grand Prix na Nürburgringu prezentuje sortiment značky Deestone.

Prečítajte si viac

Auf dem Truck Grand Prix 2019 ist die Bohnenkamp AG als Aussteller und als wichtiger Sponsor des Teams um Grand-Prix-Fahrer Sascha Lenz vor Ort.

Šliapnite do pedálov a pridajte plyn s Bohnenkamp – Truck Grand Prix na Nürburgringu

Najdôležitejším okamihom celého roka pre priateľov vysoko výkonných nákladiakov je predo dvermi: ADAC Truck Grand Prix na trati Nürburgring. Keď v posledný júlový víkend prenesú závodné trucky na dráhu svojich viac než 1000 koní, začne sa zem chvieť. Popredný európsky veľkoobchodník s pneumatikami pritom nesmie chýbať. Priamo vedľa trate sa pretekuchtiví zákazníci a partneri pozerajú na pôsobivé dianie na trati Nürburgring priamo z lóže spoločnosti Bohnenkamp.

Prečítajte si viac