BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pre ťažké zdvíhacie vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je stále ešte novinkou na trhu a je vybavená najmodernejšou technológiou pneumatík. Radiálna priemyselná pneumatika poslúži požiadavkám ťažkých vidlicových zdvíhacích vozíkov a kolesových rýpadiel pri preprave materiálu a pri použití v priemysle.

Silná karkasa All-Steel a zosilnená bočnica konštrukcie BKT zaisťujú pôsobivú stabilitu a bezpečnú manipuláciu zdvíhacích vozíkov v režime zdvíhania. Radiálna karkasa navyše spoľahlivo odpruží nerovnosti podkladu a znižuje vibrácie. Táto vlastnosť zvyšuje nielen jazdný komfort, ale zároveň aj bezpečnosť vodiča zdvíhacieho vozíka a predchádza únave materiálu.

Agresívny a robustný profil pneumatiky Liftmax LM 81 ponúka excelentnú trakciu a stará sa o predĺženú životnosť aj najtvrdších prevádzkových podmienkach. Tu zohráva úlohu aj gumová zmes vysoko odolná voči opotrebovaniu. Navyše pôsobí antistaticky a umožňuje použitie pneumatiky Liftmax LM 81 aj pri manipulácii s citlivými elektronickými súčiastkami a v potenciálne výbušných prostrediach.

Zhrnutie

BKT Liftmax LM 81 je pneumatika pre náročných používateľov a použitia. Ponúka – v kombinácii s BKT ochrannými vložkami do ráfu – značný jazdný komfort, bezpečnosť a vysokú ochranu proti defektom v náročnom nasadení zdvíhacieho vozíka

BKT Liftmax LM 81 v obchode