Široké ramená: 10.00-20 BKT EM 936 Super

Indický výrobca pneumatík BKT prepracoval najbežnejšiu veľkosť pneumatík určených pre bagre. Vo variante Super prichádza BKT EM 936 so svojím strmším bokom a širšími ramenami. Nová forma znižuje medzeru pri zdvojených kolesách. Okrem toho ponúka BKT EM 936 Super o 10 percent širšiu jazdnú plochu.

[Translate to Slovakian:] BKT EM 936 Super
[Translate to Slovakian:] BKT EM 936 Super
[Translate to Slovakian:] BKT EM 936
[Translate to Slovakian:] [Translate to Slovakian:] BKT EM 936 Super
[Translate to Slovakian:] BKT EM 936
[Translate to Slovakian:] [Translate to Slovakian:] BKT EM 936

S modifikovanou verziou doterajšej BKT EM 936 sa indický výrobca BKT pokúša o zaplnenie medzery. „Super“ vydanie rozšírenej a všestranne použiteľnej pneumatiky pre bager je oveľa hustejšie zabalené v dvojitých pneumatikách. Značne strmšia bočnica a široké ramená pneumatiky BKT EM 936 Super vypĺňajú povinným medziprstencom vytvorenú medzeru medzi kolesami, náchylnú na kamene a nečistoty.

Nová forma okrem toho zvyšuje behúň o celých desať percent. Najoceňovanejšími silnými stránkami východiskového modelu EM 936 sú ešte výraznejšie vo verzii „Super“. Je to robustná pneumatika pre mobilný bager s excelentnými samočistiacimi vlastnosťami, ktorá aj pri tých najnáročnejších podmienkach používania zabezpečuje trakciu a odolnosť. Agresívny profil nového výrobku značky BKT presvedčí najmä na cestách neoceniteľným jazdným komfortom. Väčšia jazdná plocha behúňa pneumatiky BKT EM 936 Super okrem iného v porovnaní so štandardným modelom znižuje opotrebenie v ťažkom nasadení.

BKT EM 936 Super je od decembra 2019 dostupný vo veľkosti 10.00-20 v regióne DACH-exkluzívne v spoločnosti Bohnenkamp.

K BKT EM 936 Super v obchode