Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Od tohto roku má spoločnosť Bohnenkamp v regióne nemecky hovoriacich krajín hneď viac výrobných liniek značky Carlisle. Výrobky amerického výrobcu pneumatík pre traktorové kosačky, komunálne traktory a All Terrain Vehicle (ATV) sú od teraz dostupné výlučne cez program pneumatík pre úžitkové vozidlá spoločnosti Bohnenkamp.

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Spoločnosti Bohnenkamp a Carlisle spolu úspešne spolupracujú už viac ako desať rokov. Obidvaja partneri na prelome roka opäť posilnili existujúci dôveryhodný vzťah s dohodou o exkluzívnom partnerstve. V novej konštelácii chcú poprední európski veľkoobchodníci s nákladnými a terénnymi vozidlami a skupina Carlstar Group spravovať trh s pneumatikami značky Carlisle v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku ešte efektívnejšie ako predtým.

„Veľmi sa tešíme z dôvery, ktorú do nás ľudia zo spoločnosti Carlisle vkladajú“, vysvetľuje generálny manažér predaja spoločnosti Bohnenkamp, Thomas Pott. Produkty tradičnej americkej značky u nás pre ich vynikajúcu kvalitu poprední výrobcovia automobilov veľmi ocenia – a to aj vďaka príkladnému pomeru ceny a kvality. Americká značka pneumatík má skvelú a zaslúženú povesť predovšetkým v segmentoch „Trávnik a záhrada“, „ATV/UTV“, „Trailer/Dumper“, „Poľnohospodárstvo“, ako aj „Stavebníctvo a priemysel“.

Ku Carlisle v obchode