Kolesá pre bagre a príslušenstvo od jedného dodávateľa

Spoločnosť Bohnenkamp ponúka rozsiahly sortiment pneumatík, kolies, ráfikov a dištančných krúžkov pre mobilné bagre.

Mobilné bagre sa používajú v najrôznejších oblastiach činností a presviedčajú vysokou mobilitou. Preto je mimoriadne dôležité, aby ich pneumatiky boli optimálnym spôsobom zladené so strojmi a s ich špecifickou oblasťou použitia. Spoločnosť Bohnenkamp AG, ako dodávateľ kompletného sortimentu, v posledných rokoch značne rozšírila svoju ponuku výrobkov v tejto oblasti a v súčasnosti ponúka svojim zákazníkom rozsiahly sortiment pneumatík a kolies pre mobilné bagre. Tento sortiment zahŕňa okrem pneumatík pre najrôznejšie požiadavky tiež príslušné disky a dištančné krúžky. Ponuka tovaru a služieb je doplnená rozsiahlym poradenstvom, ktoré podnik so sídlom v Osnabrücku ponúka prostredníctvom svojich špecialistov na všetko v súvislosti s mobilnými bagrami.

Dôležitý bezpečnostný faktor

Pneumatika mobilného bagra rozhodujúcim spôsobom prispieva k použiteľnosti stroja na prácu. Hmotnosti strojov čiastočne až do 30 ton a dodatočné zaťaženia v dôsledku vykonávaných prác si vyžadujú optimálne zladenie pneumatík s príslušným účelom použitia. S týmto Vám pomôžu špecialisti spoločnosti Bohnenkamp s prvotriednymi kompetenciami a skúsenosťami v odbore. Christian Pieper, produktový špecialista spoločnosti Bohnenkamp v segmente zemných a stavebných prác k tomu uviedol: „Možnosti použitia mobilného bagra sú rozmanité. Či už na použitie s vysokým pomerom jázd na ceste, na práce na staveniskách, ako náhrada za žeriavy, pri manipulácii s vysokými bremenami, alebo pri manipulácii s materiálom v recyklačnej prevádzke, každý druh použitia má vlastné nároky na pneumatiky. Ako dodávateľ kompletného sortimentu ponúkame nielen vhodné pneumatiky na takmer akékoľvek možné použitie, ale v programe máme aj kompletné príslušenstvo, ako sú disky, duše a dištančné krúžky.“ A dodáva dôležitý tip pre bezpečnosť: „Alfou a omegou pre použitie bagra je správny tlak v pneumatikách. Ak je tlak príliš nízky, tak pneumatika pruží pri zaťažení príliš veľa smerom dovnútra. Ak je tlak príliš vysoký, dochádza k zmenšeniu stykovej plochy pneumatiky s podkladom. Obe prípady výrazne nepriaznivo ovplyvňujú stabilitu.“

Dodávateľ kompletného sortimentu

Ponuka výrobkov od spoločnosti Bohnenkamp je nesmierne široká. Siaha od štandardných až po špeciálne riešenia pre individuálne potreby zákazníka. Sortiment pritom zahŕňa pneumatiky od výrobcov ako BKT, Alliance, Kenda a vlastné značky BOKA, a to pneumatiky pre jednoduché, ako aj dvojité kolesá. K tomu máme navyše rôzne varianty, ako sú napríklad All-Steel (s oceľovou kostrou) alebo tiež Cut Resistant (odolné proti prerezaniu).

Špecialitou v našom programe sú pneumatiky Terra a Terra II vlastnej značky BOKA. Za horúca protektorované pneumatiky sa montujú na kostry pneumatík u nákladných vozidiel. Ich obzvlášť stabilné boky dodávajú pneumatikám mimoriadne dobré jazdné vlastnosti pri použití na ceste, a zároveň vysokú stabilitu. Súčasne poskytujú vynikajúci pomer ceny a výkonu. Tieto pneumatiky ponúkame aj ako kompletné koleso vo veľkosti 315/70 R 22.5 a aktuálne už aj vo veľkosti 315/80 R 22.5.

Nový prehľad sortimentu

Spoločnosť Bohnenkamp aktuálne dokončila pre svojich zákazníkov nový prehľad sortimentu pneumatík pre bagre a príslušenstvo. Okrem podrobného prehľadu ponúkaných výrobkov poskytuje tiež cennú pomôcku pri výbere správnych pneumatík. Zákazníkom sú na intenzívne poradenstvo k dispozícii aj kontaktné osoby a, samozrejme, tiež expert na bagre Christian Pieper. Nový prehľad sortimentu je možné si ihneď vyžiadať na e-mailovej adrese info@bohnenkamp.sk alebo na telefónnom čísle 00421 33 6486 - 100.