Rozšírenie programu Alliance 585

V spoločnosti Bohnenkamp sú v súčasnosti k dispozícii špeciálne pneumatiky pre nakladače, ktoré sa používajú na dvoroch a statkoch, a pre teleskopické nakladače.

Pneumatika Alliance 585 bola optimalizovaná pre používanie na hladkých a tvrdých povrchoch. Nový dizajn behúňa pneumatiky sa vyznačuje vysokými, viacsmernými profilovými blokmi a väčším pozitívnym podielom.

Pneumatika Alliance 585 je pneumatika typu MPT pre nakladače používané vo dvoroch a na statkoch, pre teleskopické nakladače, nakladače s bagrom a kompaktné nakladače, vhodná pre hladké, tvrdé podklady.

Od tohto okamihu sú v spoločnosti Bohnenkamp AG v Osnabrücku k dispozícii pneumatiky Alliance 585, ktoré sú optimalizované na použitie u nakladačov, používaných na dvoroch a statkoch, u teleskopických nakladačov, nakladačov s bagrom a kompaktných nakladačov, a to vo všetkých relevantných veľkostiach.

V predchádzajúcich mesiacoch výrobca predstavil postupne nové veľkosti s novým profilom MPT, ktorý bol vyvinutý špeciálne na zmiešané použitie v oblasti dvorov a statkov a v oblasti priemyslu. K nim patria okrem počiatočnej veľkosti 460/70 R 24 teraz tiež veľkosti 500/70 R 24, 400/70 R 18, 340/80 R 18, 400/70 R 20 a nakoniec 440/80 R 24. „Veľkosť 440/80 R24 uzatvára medzeru v rodine profilov pneumatiky 585. Prostredníctvom týchto existujúcich 6 veľkostí výrobca pokrýva takmer všetky účely použitia. Všetky prevedenia sú odteraz k dispozícii v našom obchode“, raduje sa Heiko Holthaus, vedúci obchodného úseku pre oblasť poľnohospodárstva v spoločnosť Bohnenkamp.

Pneumatika Alliance 585 bola optimalizovaná pre použitie na hladkých a tvrdých povrchoch. Od svojho uvedenia na trh na jeseň roku 2019 presvedčil robustný výrobok spoločnosti Alliance Tire Group svojím nízkym opotrebením, vysokou trakciou a dobrou odolnosťou proti prepichnutiu pri nasadení v praxi.

Práca v poľnohospodárskom sektore, ktoré sa stávajú čoraz komplexnejšími, vyžadujú od pneumatík a strojov maximálnu flexibilitu. Inovatívna pneumatika 585 je odpoveďou spoločnosti Alliance na medzitým plynulé hranice medzi čisto poľnohospodárskymi činnosťami a činnosťami skôr priemyselného charakteru.

Nový dizajn behúňa pneumatiky 585 sa vyznačuje vysokými, viacsmernými profilovými blokmi a väčším pozitívnym podielom. Na hladkých podlahách a tvrdých povrchoch, ako je betón a asfalt, zaručuje profil nielen optimálnu nosnosť s vynikajúcim záberom a trakciou, ale aj vynikajúcu schopnosť samočistenia, stabilitu a maximálny komfort pri jazde po ceste – a to všetko pri nízkej spotrebe pohonných hmôt.

Konštrukcia s oceľovým pásikom a zosilnené bočné steny modelu Alliance navyše zvyšujú odolnosť proti prepichnutiu a odolnosť voči materiálom s ostrými hranami a voči štrku. Tým sa robustná pneumatika ukazuje ako vhodná na použitie aj v komunálnej oblasti a pri všetkých spôsoboch prekládky materiálov.

Alliance 585 v OBCHODE