Služby a servis kompletných kolies

V spoločnosti Bohnenkamp montujeme individuálne nakonfigurované, perfektne optimalizované kompletné kolesá všetkých veľkostí. Na našich 17 moderných montážnych staniciach centrálnej logistiky spoločnosti Bohnenkamp v Osnabrücku denne vybavíme okolo 1000 kompletných kolies. Z našich spoľahlivých montážnych kapacít profitujú predajcovia, servisy, ako aj výrobcovia vozidiel a strojov v oblasti poľnohospodárstva, v oblasti Truck & Transport, v priemysle a v sektore premiestňovania zeminy.

Individuálna konfigurácia kolies.

Naši experti sa už od začiatku podieľajú na konfigurácii Vášho jedinečného kompletného kolesa. Vychádzajúc z typu vozidla a predpokladanej oblasti použitia a nasadenia, zostavujeme vhodnú kombináciu pneumatík, ráfikov a príslušenstva zo širokého portfólia mnohých značiek. Tak vzniká Vaše perfektné kompletné koleso – made by Bohnenkamp.

Kolesá v OE-kvalite

Mnoho známych výrobcov vozidiel sa na nás spoliehajú ako na partnera a dodávateľa pre svoje vozidlá. K našim službám a plneniam patrí aj plánovanie potrieb s ohľadom na dodržiavanie termínov, individuálna montáž a odoslanie tovaru, ako aj dodanie Just-In-Time priamo do výroby.

Vysoká montážna kapacita

Na 17 vysoko moderných montážnych staniciach vzniká denne až do 1000 zmontovaných kompletných kolies, ktoré sú konfigurované podľa individuálnych zákazníckych pokynov a nárokov. Naša vysoko výkonná, technicky precízna montáž kolies už teraz podporuje početné významné značky zo sektora automobilov a poľnohospodárskych strojov v Nemecku a Európe.

Montáž optimalizovaná v sústrednosti

Spolu s našimi partnerskými značkami Alliance a BKT, ako aj výrobcami ráfikov pneumatík GKN a Jantsa sme vyvinuli proces montáže pre flotačné kolesá optimalizované v sústrednosti. Prinášame najvyšší bod pneumatiky spolu s najnižším bodom príslušného ráfika. Vzniká tak perfektné koleso, ktoré garantuje najvyššiu možnú vyváženosť kolies.

Modernizácia

Podporujeme Vás pri modernizácii vozidiel v špeciálnom obutí. Počnúc výberom vhodnej veľkosti, cez voľbu správneho profilu až po výpočet hĺbky zálisu ráfika a sústrednosti vozidiel s pohonom všetkých štyroch kolies, naši odborníci sú Vám k dispozícii telefonicky alebo priamo na mieste.