PRODUTKY PRE POĽNOHOSPODÁRSKY SEKTOR NA JEDNOM MIESTE

Predajcovia poľnohospodárskych strojov, výrobcovia a servisy nájdu v našej širokej palete značiek vždy ten vhodný produkt – od jednoduchých pneumatík pre príves až po individuálne nakonfigurované kolesá alebo kolesá podľa vlastného návrhu. K tomu vďaka našim kompetentným kontaktným osobám, ktoré sú v danom odvetví skúsené, ponúkame údajne najrozsiahlejší servis v tomto odvetví – od komplexného výpočtu kolesa až po logistickú podporu výroby.

Traktory, postrekové vozidlá, komunálne stroje a stroje na zber úrody

Najvyššia trakcia, šetrenie zeme a najlepšia možná stabilita tak na poli, ako aj na cestách, to sú najdôležitejšie požiadavky na pneumatiky. Postrekové vozidlá na pole, kombajny, vysokovýkonné traktory a komunálne stroje, to je iba niekoľko špeciálnych vozidiel v poľnohospodárskej oblasti. Náš sortiment má pre Vás vhodné pneumatiky pre akékoľvek použitie. Bez ohľadu na to, či ide o radiálne alebo diagonálne, štandardné, AS alebo široké pneumatiky, alebo najnovšie technológie IF a VF – dodáme Vám ten najvhodnejší produkt.

DO OBCHODU

zavrieť

Nákladné vozy a prívesy

Efektívne, trvácne a cenovo výhodné pneumatiky a kolesá na použitie pri spracovaní pôdy sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou. Pri dlhých jazdách v cestnej premávke sa starajú o bezpečnú prepravu, pri prácach na poli o dostatočnú stabilitu. S narastajúcim tlakom na maximálnu efektívnosť sa zvyšujú nosnosti, zároveň však aj nutnosť ochrany pôdy – implementné pneumatiky s vysokým výkonom sú považované za najsilnejšie pneumatiky pre ťahané vozidlá. V spoločnosti Bohnenkamp si vyberiete z veľkého sortimentu implementných pneumatík.

DO OBCHODU

zavrieť

Lis na balíky, cisterny a silážne vozne

Tlak na efektivitu, stále ťažšie stroje a dlhšie prejazdy na miesto výkonu práce predstavujú pre pneumatiky ťažných strojov vysokú záťaž. Výber vhodných pneumatík zaistí vysokú prevádzkovú efektivitu a udržateľne znižuje prevádzkové náklady. Či už ide o miešačku krmiva pre efektívnejšie kŕmenie, balíkovače na priame spracovanie na poli, cisterny s hnojom na kultiváciu poľa. Máme pre Vás tú správnu voľbu – od najnovších flotačných pneumatík s technológiami IF a VF až po štandardné pneumatiky na poľnohospodárske návesy.

DO OBCHODU

zavrieť

Poľnohospodárske mininakladače, teleskopické nakladače a unimogy

Zvyšujúca sa efektivita, stále ťažšie stroje a dlhšie jazdy na miesto nasadenia predstavujú pre opláštenie ťažných strojov silnú záťaž. Výber vhodných techník pneumatík a kolies ponúka vyššiu efektivitu v prevádzke a udržateľne znižuje prevádzkové náklady. Máme pre Vás vhodný výber – od najnovších flotačných pneumatík s technológiou IF, až po štandardné pneumatiky na poľnohospodárske prívesy.

DO OBCHODU

zavrieť

Les

Naše produkty pre lesné hospodárstvo sú skutočné pracovné pneumatiky, ktoré sú prispôsobené špeciálne pre danú oblasť použitia. Vlastnosti ako maximálna trakcia, stabilita a dlhá životnosť sú synonymom pre lesné pneumatiky z nášho sortimentu. Extrémne pevná gumová zmes a vysoká bočná stabilita umožňujú efektívne použitie. Robustná konštrukcia pre použitie aj v tých najťažších podmienkach.

DO OBCHODU

zavrieť

Pneumatiky a kolesá na akýkoľvek účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE!