Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.

Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

Kolesá pre bagre a príslušenstvo od jedného dodávateľa

Spoločnosť Bohnenkamp ponúka rozsiahly sortiment pneumatík, kolies, ráfikov a dištančných krúžkov pre mobilné bagre.

Prečítajte si viac

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro

Pneumatiky IF/VF na použitie v oblasti poľnohospodárstva majú v teste na poli jednoznačnú prevahu

Spoločnosť Bohnenkamp preukázal, že jej vlastný testovací rad je šetrnejší k pôde.

Prísľub výkonov novej technológie pneumatík IF/VF znie úžasne. Poľnohospodári majú ťažiť z vyššej šetrnosti k pôde a z vyšších výnosov, a zároveň majú ušetriť cenné pohonné hmoty. V štandardizovanom terénnom teste skúmali odborníci na pneumatiky spoločnosti Bohnenkamp spolu s výrobcom poľnohospodárskych strojov Amazone, čo zostalo z týchto sebavedomých vyhlásení na poli.

 

Prečítajte si viac

ONYX: Letné, zimné a celoročné pneumatiky

Značka pneumatík Onyx pre ľahké nákladné vozidlá je so svojimi pneumatikami pre ľahké nákladné vozidlá a s pneumatikami pre dodávky v strednej Európe úspešná. Obzvlášť obľúbené sú celoročné a zimné pneumatiky, ktoré sa presadili svojim vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Medzitým máme v spoločnosti Bohnenkamp 28 rôznych veľkostí značky pre ľahké nákladné vozidlá a pre malé dodávky; sortiment v obchode siaha od letných pneumatík až po zimné pneumatiky s označením 3PMSF.

Prečítajte si viac

[Translate to Slovakian:] Prof. Dr. Norbert Winkeljohann (links) folgt auf Franz-Josef Hillebrandt (rechts)  als Vorsitzender des Aufsichtsrates der Bohnenkamp AG.

Spoločnosť Bohnenkamp AG menuje nového predsedu dozornej rady

Prof. Dr. Norbert Winkeljohann nastupuje po Franzovi-Josefovi Hillebrandtovi.

Valné zhromaždenie spoločnosti Bohnenkamp AG vymenovalo prof. Dr. Norberta Winkeljohanna (62) za nového predsedu dozornej rady. Norbert Winkeljohann preberá funkciu od Franza-Josefa Hillebrandta (75), ktorý po 19 rokoch činnosti z výboru odstúpil.

 

Prečítajte si viac

Pneumatika Alliance 585 bola optimalizovaná pre používanie na hladkých a tvrdých povrchoch. Nový dizajn behúňa pneumatiky sa vyznačuje vysokými, viacsmernými profilovými blokmi a väčším pozitívnym podielom.

Rozšírenie programu Alliance 585

V spoločnosti Bohnenkamp sú v súčasnosti k dispozícii špeciálne pneumatiky pre nakladače, ktoré sa používajú na dvoroch a statkoch, a pre teleskopické nakladače.

Prečítajte si viac

Alliance AGRI STAR II – Pneumatiky v zmenovej prevádzke – Ihneď za špeciálnu uvádzaciu cenu!

AGRI STAR II – Pneumatiky vo viaczmennej prevádzke

Nové radiálne pneumatiky AGRI STAR II od spoločnosti Alliance sa vyznačujú inteligentnou technológiou Stratified Layer a indexom rýchlosti D (65 km/h). Nová pneumatika AGRI STAR v početných veľkostiach a vyhotoveniach úplne pokrýva segment štandardných pneumatík pre traktory. Pneumatika je v spoločnosti Bohnenkamp dostupná okamžite.

Prečítajte si viac

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Od tohto roku má spoločnosť Bohnenkamp v regióne nemecky hovoriacich krajín hneď viac výrobných liniek značky Carlisle. Výrobky amerického výrobcu pneumatík pre traktorové kosačky, komunálne traktory a All Terrain Vehicle (ATV) sú od teraz dostupné výlučne cez program pneumatík pre úžitkové vozidlá spoločnosti Bohnenkamp.

Prečítajte si viac

[Translate to Slovakian:] BKT EM 936 Super

Široké ramená: 10.00-20 BKT EM 936 Super

Indický výrobca pneumatík BKT prepracoval najbežnejšiu veľkosť pneumatík určených pre bagre. Vo variante Super prichádza BKT EM 936 so svojím strmším bokom a širšími ramenami. Nová forma znižuje medzeru pri zdvojených kolesách. Okrem toho ponúka BKT EM 936 Super o 10 percent širšiu jazdnú plochu.

Prečítajte si viac

Alliance A392 HD

So sortimentom spoločnosti Bohnenkamp smerom nahor

Rekordná expedícia dosiahla na poľnohospodárskych pneumatikách výšku 6694 metrov. Pneumatiky spoločnosti Alliance krátko pred Vianocami doviedli dva expedičné nákladiaky v Andách do doteraz nedosiahnuteľných výšok. Až vo výške 6694 metrov sa museli človek a materiál vzdať pred útesom sopky Ojo des Salodos. Spoločnosť Bohnenkamp, primárny distribučný partner pneumatík značky Alliance v Nemecku, túto rekordnú túru podporoval ako sponzor a partner v oblasti ráfikov.

 

Prečítajte si viac

SICE-Montagemaschinen und alle Zubehörartikel gibt es bei Bohnenkamp - inklusive Beratung und Schulung.

Pre perfektnú montáž pneumatík

SICE montážne stroje a všetko príslušenstvo od profesionálov

Prečítajte si viac