Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.
Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

TANKUJTE S AGRI STAR II NA NÁŠ ÚČET

ZA KAŽDÝ KUS AGRI STAR II OD NÁS DOSTANETE TANKOVACIU POUKÁŽKU

Prečítajte si viac

20 ROKOV S WINDPOWER: ODKEDY PNEUMATIKY PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ PRIŠLI DO BOHNENKAMPU

Bohnenkamp a značka pneumatík pre nákladné vozidlá Windpower sa môžu ohliadnuť späť na 20 rokov úspešného partnerstva.

Prečítajte si viac

HVIEZDNA SÚŤAŽ S BOHNENKAMP A AGRI STAR II HRAJTE O TELEVÍZOR 4K ULTRA HD SAMSUNG

Bohnenkamp si pre vás v spolupráci s Alliance – Yokohama Off-Highway Tires pripravil naozaj unikátnu súťaž. Zapojiť sa do nej môžete úplne jednoducho a, takpovediac, automaticky. Počas októbra si stačí od nás kúpiť pneumatiky AGRI STAR II. Nezáleží na rozmere a ani inom parametre. Jediným rozhodujúcou podmienkou je nákup AGRI STAR II v priebehu mesiaca október od spoločnosti Bohnenkamp. Automaticky sa tak zaradíte do losovania o nový televízor.

Prečítajte si viac

SPOĽAHLIVÉ PNEUMATIKY PRE VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Bohnenkamp, ako najväčší veľkoobchod s pneumatikami, diskami, dušami a príslušenstvom v Európe, má vo svojom portfóliu viacero riešení aj pre prezutie vysokozdvižných vozíkov. Značky BKT a Kenda sú spoľahlivou voľbou pre dlhú životnosť pneumatík aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Prečítajte si viac

25 ROKOV PARTNERSTVA MEDZI BKT A BOHNENKAMP

Pneumatiky značky BKT sú už 25 rokov súčasťou pevného a v mnohých krajinách aj exkluzívneho sortimentu spoločnosti Bohnenkamp. Toto skvelé partnerstvo sme spoločne, pri príležitosti výročia, oslávili v našej centrále v nemeckom Osnabrücku.

Prečítajte si viac

Der Forestar 344 ELIT, ein Niederdruckreifen für den Waldeinsatz vom Hersteller Alliance, glänzt mit hoher Leistung bei niedrigstem Druck.

ZÁZRAK V OBLASTI LESNÉHO HOSPODÁRSTVA – VÝKONNOSTNÁ ELITA V LESE

Pneumatika Alliance Forestar 344 ELIT očarila účastníkov testu aj inak zdržanlivú odbornú tlač. Prvá sériovo vyrábaná pneumatika s nízkym tlakom pre použitie v lese žne veľkú slávu. Pri oficiálnom predstavení pneumatiky pre lesné hospodárstvo sme sa presvedčili o tom, v čom spočíva jej úspech, a čo táto pneumatika dokáže.

Prečítajte si viac

Kultivačné kolesá vyrobené od spoločnosti Bohnenkamp sú vašou správnou voľbou

Najväčší predajca poľnohospodárskych pneumatík v Európe, spoločnosť Bohnenkamp, ponúka svojim zákazníkom vždy to správne riešenie, čo sa týka pneumatík a kolies určených do kultúry.

Prečítajte si viac

Tipy na workshopy: Technológia IF/VF - Čo dokážu pneumatiky IF/VF, čo iné nie?

Pôda je kapitálom poľnohospodárstva. Aj keď sa líši v závislosti od regiónu, typu zeminy a klimatických podmienok, zníženie zaťaženia pôdy je rozhodujúce pre efektívne využívanie týchto poľnohospodárskych zdrojov.

Práve tu sa uplatní technológia IF- VF. Sortiment IF/VF bol v posledných rokoch výrazne rozšírený a umožňuje optimálne obhospodarovanie pôdy jednoduchým použitím správnych pneumatík.

 

Prečítajte si viac

Prehľad nového označenia pneumatík EÚ

Pneumatiky, ktoré budú od 1. mája 2021 schádzať z výrobných liniek, budú musieť byť označené novým štítkom. Na ňom sa okrem iného bude uvádzať valivý odpor, hluk valenia a priľnavosť behúňa za mokra. Predajcovia pneumatík budú musieť poskytovať označenie v predajniach a na digitálnych médiách.

Prečítajte si viac

Podpora pre Indiu

Bohnenkamp sa zúčastňuje na zbierke BKT pre Indov.

Prečítajte si viac