Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.
Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

SPOĽAHLIVÉ PNEUMATIKY PRE VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Bohnenkamp, ako najväčší veľkoobchod s pneumatikami, diskami, dušami a príslušenstvom v Európe, má vo svojom portfóliu viacero riešení aj pre prezutie vysokozdvižných vozíkov. Značky BKT a Kenda sú spoľahlivou voľbou pre dlhú životnosť pneumatík aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Prečítajte si viac

25 ROKOV PARTNERSTVA MEDZI BKT A BOHNENKAMP

Pneumatiky značky BKT sú už 25 rokov súčasťou pevného a v mnohých krajinách aj exkluzívneho sortimentu spoločnosti Bohnenkamp. Toto skvelé partnerstvo sme spoločne, pri príležitosti výročia, oslávili v našej centrále v nemeckom Osnabrücku.

Prečítajte si viac

Der Forestar 344 ELIT, ein Niederdruckreifen für den Waldeinsatz vom Hersteller Alliance, glänzt mit hoher Leistung bei niedrigstem Druck.

ZÁZRAK V OBLASTI LESNÉHO HOSPODÁRSTVA – VÝKONNOSTNÁ ELITA V LESE

Pneumatika Alliance Forestar 344 ELIT očarila účastníkov testu aj inak zdržanlivú odbornú tlač. Prvá sériovo vyrábaná pneumatika s nízkym tlakom pre použitie v lese žne veľkú slávu. Pri oficiálnom predstavení pneumatiky pre lesné hospodárstvo sme sa presvedčili o tom, v čom spočíva jej úspech, a čo táto pneumatika dokáže.

Prečítajte si viac

Kultivačné kolesá vyrobené od spoločnosti Bohnenkamp sú vašou správnou voľbou

Najväčší predajca poľnohospodárskych pneumatík v Európe, spoločnosť Bohnenkamp, ponúka svojim zákazníkom vždy to správne riešenie, čo sa týka pneumatík a kolies určených do kultúry.

Prečítajte si viac

Tipy na workshopy: Technológia IF/VF - Čo dokážu pneumatiky IF/VF, čo iné nie?

Pôda je kapitálom poľnohospodárstva. Aj keď sa líši v závislosti od regiónu, typu zeminy a klimatických podmienok, zníženie zaťaženia pôdy je rozhodujúce pre efektívne využívanie týchto poľnohospodárskych zdrojov.

Práve tu sa uplatní technológia IF- VF. Sortiment IF/VF bol v posledných rokoch výrazne rozšírený a umožňuje optimálne obhospodarovanie pôdy jednoduchým použitím správnych pneumatík.

 

Prečítajte si viac

Prehľad nového označenia pneumatík EÚ

Pneumatiky, ktoré budú od 1. mája 2021 schádzať z výrobných liniek, budú musieť byť označené novým štítkom. Na ňom sa okrem iného bude uvádzať valivý odpor, hluk valenia a priľnavosť behúňa za mokra. Predajcovia pneumatík budú musieť poskytovať označenie v predajniach a na digitálnych médiách.

Prečítajte si viac

Podpora pre Indiu

Bohnenkamp sa zúčastňuje na zbierke BKT pre Indov.

Prečítajte si viac

Pneumatiky ATV pre poľnohospodárstvo a lesníctvo

V posledných rokoch si mnoho poľnohospodárov a lesníkov kúpilo štvorkolku a údaje o registrácii svedčia o rastúcej popularite týchto obratných a výkonných viacúčelových vozidiel.

Prečítajte si viac

Šetrný a všestranný: BKT AGRIMAX TURF RT 333 novinka od spoločnosti Bohnenkamp

Nová pneumatika pre malé traktory chráni pôdu

Prečítajte si viac

Vhodné alternatívy vždy nájdete online!

Online obchod Bohnenkamp ponúka obrovský výber produktov, z ktorých máme skoro všetky v našich skladoch. Aj keď však vykonávame intenzívne predbežné plánovanie, môže sa vo výnimočných prípadoch stať, že požadovaná pneumatika aktuálne nie je dostupná.

Prečítajte si viac