Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.
Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

Kultivačné kolesá vyrobené od spoločnosti Bohnenkamp sú vašou správnou voľbou

Najväčší predajca poľnohospodárskych pneumatík v Európe, spoločnosť Bohnenkamp, ponúka svojim zákazníkom vždy to správne riešenie, čo sa týka pneumatík a kolies určených do kultúry.

Prečítajte si viac

Tipy na workshopy: Technológia IF/VF - Čo dokážu pneumatiky IF/VF, čo iné nie?

Pôda je kapitálom poľnohospodárstva. Aj keď sa líši v závislosti od regiónu, typu zeminy a klimatických podmienok, zníženie zaťaženia pôdy je rozhodujúce pre efektívne využívanie týchto poľnohospodárskych zdrojov.

Práve tu sa uplatní technológia IF- VF. Sortiment IF/VF bol v posledných rokoch výrazne rozšírený a umožňuje optimálne obhospodarovanie pôdy jednoduchým použitím správnych pneumatík.

 

Prečítajte si viac

Prehľad nového označenia pneumatík EÚ

Pneumatiky, ktoré budú od 1. mája 2021 schádzať z výrobných liniek, budú musieť byť označené novým štítkom. Na ňom sa okrem iného bude uvádzať valivý odpor, hluk valenia a priľnavosť behúňa za mokra. Predajcovia pneumatík budú musieť poskytovať označenie v predajniach a na digitálnych médiách.

Prečítajte si viac

Podpora pre Indiu

Bohnenkamp sa zúčastňuje na zbierke BKT pre Indov.

Prečítajte si viac

Pneumatiky ATV pre poľnohospodárstvo a lesníctvo

V posledných rokoch si mnoho poľnohospodárov a lesníkov kúpilo štvorkolku a údaje o registrácii svedčia o rastúcej popularite týchto obratných a výkonných viacúčelových vozidiel.

Prečítajte si viac

Šetrný a všestranný: BKT AGRIMAX TURF RT 333 novinka od spoločnosti Bohnenkamp

Nová pneumatika pre malé traktory chráni pôdu

Prečítajte si viac

Vhodné alternatívy vždy nájdete online!

Online obchod Bohnenkamp ponúka obrovský výber produktov, z ktorých máme skoro všetky v našich skladoch. Aj keď však vykonávame intenzívne predbežné plánovanie, môže sa vo výnimočných prípadoch stať, že požadovaná pneumatika aktuálne nie je dostupná.

Prečítajte si viac

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pre ťažké zdvíhacie vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je stále ešte novinkou na trhu a je vybavená najmodernejšou technológiou pneumatík. Radiálna priemyselná pneumatika poslúži požiadavkám ťažkých vidlicových zdvíhacích vozíkov a kolesových rýpadiel pri preprave materiálu a pri použití v priemysle.

Prečítajte si viac

Kolesá pre bagre a príslušenstvo od jedného dodávateľa

Spoločnosť Bohnenkamp ponúka rozsiahly sortiment pneumatík, kolies, ráfikov a dištančných krúžkov pre mobilné bagre.

Prečítajte si viac

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro

Pneumatiky IF/VF na použitie v oblasti poľnohospodárstva majú v teste na poli jednoznačnú prevahu

Spoločnosť Bohnenkamp preukázal, že jej vlastný testovací rad je šetrnejší k pôde.

Prísľub výkonov novej technológie pneumatík IF/VF znie úžasne. Poľnohospodári majú ťažiť z vyššej šetrnosti k pôde a z vyšších výnosov, a zároveň majú ušetriť cenné pohonné hmoty. V štandardizovanom terénnom teste skúmali odborníci na pneumatiky spoločnosti Bohnenkamp spolu s výrobcom poľnohospodárskych strojov Amazone, čo zostalo z týchto sebavedomých vyhlásení na poli.

 

Prečítajte si viac