Tlač/Novinky

Sme v pohybe – pre Vás.
Tu nájdete novinky a vývoj týkajúci sa našich produktov a skupiny Bohnenkamp.

Vhodné alternatívy vždy nájdete online!

Online obchod Bohnenkamp ponúka obrovský výber produktov, z ktorých máme skoro všetky v našich skladoch. Aj keď však vykonávame intenzívne predbežné plánovanie, môže sa vo výnimočných prípadoch stať, že požadovaná pneumatika aktuálne nie je dostupná.

Prečítajte si viac

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pre ťažké zdvíhacie vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je stále ešte novinkou na trhu a je vybavená najmodernejšou technológiou pneumatík. Radiálna priemyselná pneumatika poslúži požiadavkám ťažkých vidlicových zdvíhacích vozíkov a kolesových rýpadiel pri preprave materiálu a pri použití v priemysle.

Prečítajte si viac

Kolesá pre bagre a príslušenstvo od jedného dodávateľa

Spoločnosť Bohnenkamp ponúka rozsiahly sortiment pneumatík, kolies, ráfikov a dištančných krúžkov pre mobilné bagre.

Prečítajte si viac

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro

Pneumatiky IF/VF na použitie v oblasti poľnohospodárstva majú v teste na poli jednoznačnú prevahu

Spoločnosť Bohnenkamp preukázal, že jej vlastný testovací rad je šetrnejší k pôde.

Prísľub výkonov novej technológie pneumatík IF/VF znie úžasne. Poľnohospodári majú ťažiť z vyššej šetrnosti k pôde a z vyšších výnosov, a zároveň majú ušetriť cenné pohonné hmoty. V štandardizovanom terénnom teste skúmali odborníci na pneumatiky spoločnosti Bohnenkamp spolu s výrobcom poľnohospodárskych strojov Amazone, čo zostalo z týchto sebavedomých vyhlásení na poli.

 

Prečítajte si viac

ONYX: Letné, zimné a celoročné pneumatiky

Značka pneumatík Onyx pre ľahké nákladné vozidlá je so svojimi pneumatikami pre ľahké nákladné vozidlá a s pneumatikami pre dodávky v strednej Európe úspešná. Obzvlášť obľúbené sú celoročné a zimné pneumatiky, ktoré sa presadili svojim vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Medzitým máme v spoločnosti Bohnenkamp 28 rôznych veľkostí značky pre ľahké nákladné vozidlá a pre malé dodávky; sortiment v obchode siaha od letných pneumatík až po zimné pneumatiky s označením 3PMSF.

Prečítajte si viac

[Translate to Slovakian:] Prof. Dr. Norbert Winkeljohann (links) folgt auf Franz-Josef Hillebrandt (rechts)  als Vorsitzender des Aufsichtsrates der Bohnenkamp AG.

Spoločnosť Bohnenkamp AG menuje nového predsedu dozornej rady

Prof. Dr. Norbert Winkeljohann nastupuje po Franzovi-Josefovi Hillebrandtovi.

Valné zhromaždenie spoločnosti Bohnenkamp AG vymenovalo prof. Dr. Norberta Winkeljohanna (62) za nového predsedu dozornej rady. Norbert Winkeljohann preberá funkciu od Franza-Josefa Hillebrandta (75), ktorý po 19 rokoch činnosti z výboru odstúpil.

 

Prečítajte si viac

Pneumatika Alliance 585 bola optimalizovaná pre používanie na hladkých a tvrdých povrchoch. Nový dizajn behúňa pneumatiky sa vyznačuje vysokými, viacsmernými profilovými blokmi a väčším pozitívnym podielom.

Rozšírenie programu Alliance 585

V spoločnosti Bohnenkamp sú v súčasnosti k dispozícii špeciálne pneumatiky pre nakladače, ktoré sa používajú na dvoroch a statkoch, a pre teleskopické nakladače.

Prečítajte si viac

Alliance AGRI STAR II – Pneumatiky v zmenovej prevádzke – Ihneď za špeciálnu uvádzaciu cenu!

AGRI STAR II – Pneumatiky vo viaczmennej prevádzke

Nové radiálne pneumatiky AGRI STAR II od spoločnosti Alliance sa vyznačujú inteligentnou technológiou Stratified Layer a indexom rýchlosti D (65 km/h). Nová pneumatika AGRI STAR v početných veľkostiach a vyhotoveniach úplne pokrýva segment štandardných pneumatík pre traktory. Pneumatika je v spoločnosti Bohnenkamp dostupná okamžite.

Prečítajte si viac

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Od tohto roku má spoločnosť Bohnenkamp v regióne nemecky hovoriacich krajín hneď viac výrobných liniek značky Carlisle. Výrobky amerického výrobcu pneumatík pre traktorové kosačky, komunálne traktory a All Terrain Vehicle (ATV) sú od teraz dostupné výlučne cez program pneumatík pre úžitkové vozidlá spoločnosti Bohnenkamp.

Prečítajte si viac

[Translate to Slovakian:] BKT EM 936 Super

Široké ramená: 10.00-20 BKT EM 936 Super

Indický výrobca pneumatík BKT prepracoval najbežnejšiu veľkosť pneumatík určených pre bagre. Vo variante Super prichádza BKT EM 936 so svojím strmším bokom a širšími ramenami. Nová forma znižuje medzeru pri zdvojených kolesách. Okrem toho ponúka BKT EM 936 Super o 10 percent širšiu jazdnú plochu.

Prečítajte si viac