SPOĽAHLIVÉ PNEUMATIKY PRE VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY

Bohnenkamp, ako najväčší veľkoobchod s pneumatikami, diskami, dušami a príslušenstvom v Európe, má vo svojom portfóliu viacero riešení aj pre prezutie vysokozdvižných vozíkov. Značky BKT a Kenda sú spoľahlivou voľbou pre dlhú životnosť pneumatík aj v tých najnáročnejších podmienkach.

BKT PL 801

BKT Power Trax HD Forklift

KENDA K610 Kinetics

BKT Maglift Standard / BKT Maglift Premium

To, či sú pneumatiky plnogumové alebo vzdušnicové určuje pri vysokozdvižných vozíkoch najmä účel ich použitia. Pri rozhodovaní o správnom obutí pneumatík zohrávajú dôležitú úlohu prach, nečistoty, nosnosť, počet najazdených kilometrov a trakcia. Pneumatiky z ponuky spoločnosti Bohnenkamp sú mimoriadne odolné voči prerezaniu či prepichnutiu a taktiež zvládajú naozaj vysoké zaťaženie. 

BKT PL 801
Tento dezén bol špeciálne navrhnutý pre logistiku a prácu s vysokozdvižnými vozíkmi. Pneumatika sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou a tiež vysokou odolnosťou voči prerezaniu a prepichnutiu. Pre svoju pevnosť a skvelé jazdné vlastnosti sa táto pneumatika hodí aj do poľnohospodárstva. Ocenia ju najmä obracače a zberače sena. Jej kaučuková zmes zaisťuje nielen odolnosť, ale tiež dlhú životnosť pneumatiky.

BKT Power Trax HD Forklift
Prémiová pneumatika špeciálne navrhnutá pre vysokozdvižné vozíky v najnáročnejších podmienkach priemyselného využitia. Pred prerezaním, prepichnutím alebo pretrhnutím chránia pneumatiku hlboký profil, extra hrubé bočnice a silná kostra. Je špeciálne vyvinutá pre tvrdé a drsné betónové podklady logistických centier. Špeciálne navrhnutá pätka zaručuje tú najlepšiu ochranu ráfika.

KENDA K610 Kinetics
Pneumatika je vhodná pre vysokozdvižné a kontajnerové vozíky. Vyznačuje sa skvelou odolnosťou a dlhou životnosťou, čím je spoľahlivým pomocníkom do všetkých typov logistických centier s rôznym povrchom. Jej široká kontaktná plocha zaručuje vynikajúcu trakciu. Dodatočné zosilnenie kostry zabezpečuje rovnomerne rozloženú styčnú plochu pneumatiky s povrchom.

BKT Maglift Standard
Táto moderná pneumatika s celogumovou konštrukciou poskytuje tichý a komfortný chod a zároveň sa vyznačuje vysokou nosnosťou. Odolnosť pneumatiky nájdeme v jej trojvrstvovej kaučukovej zmesi (profilová, pružinová a základová), ktorá je ďalej doplnená o štyri balíky oceľových prstencov v základovej zmesi. Toto zloženie zabezpečuje, aby pneumatika pevne sedela na ráfiku, a zároveň bola odolná voči prerezaniu, prepichnutiu, výkyvom teplôt, či dobre zvládala vysoké kilometrové výkony, pri ktorých sa opotrebováva rovnomerne. Maglift pneumatika sa dá kúpiť vo vyhotovení Standard alebo LIP. Všetky celogumové pneumatiky BKT Maglift sú konštruované tak, aby odvádzali statický náboj.  

BKT Maglift Premium
je robustná pneumatika špeciálne navrhnutá na použitie vysokozdvižnými vozíkmi v prístavoch, baniach alebo na šrotoviskách. Mimoriadne hlboký dezén (o 25 % hlbší v porovnaní so štandardnou verziou) s agresívnym a robustným vzorom poskytuje vynikajúcu prednú a bočnú trakciu so skvelou kontrolou riadenia. Jedinečná gumová zmes behúňa zabezpečuje vysokú odolnosť proti prerezaniu a prepichnutiu a tým aj predĺženú životnosť pneumatiky.