Pneumatiky pre údržbu krajiny, dvor a voľný čas na jednom mieste

V spoločnosti Bohnenkamp kladieme tie najvyššie nároky aj na kompaktné pneumatiky, ktoré sa používajú v oblastiach údržby krajiny, dvora a voľného času. S našimi vysokovýkonnými produktmi sú všetky typy vozidiel v segmente – od kompaktných nakladačov, cez štvorkolky, UTV, terénne vozidlá a jazdné kosačky na trávu až po jednoosové motorové hobľovače – bezpečné na akomkoľvek povrchu. Obchodníkov, servisy a výrobcov zásobujeme poprednými značkami, komplexným servisom a bohatým know-how.

Malé traktory a kosačky na trávnik

Najvyššia trakcia, šetrenie zeme a najlepšia možná stabilita tak na poli, ako aj na cestách, to sú najdôležitejšie požiadavky na pneumatiky. Náš sortiment má pre Vás vhodné pneumatiky pre akékoľvek použitie. Bez ohľadu na to, či ide o radiálne, diagonálne, štandardné, AS alebo široké pneumatiky alebo o najnovšie technológie IF a VF – dodáme Vám ten správny produkt. Nároky na pneumatiky sú veľké, a to aj pri malých strojoch.

DO OBCHODU

zavrieť

Dvojkolesové vozíky a poľnohospodárske vozidlá

Náš sortiment zahŕňa kompletnú paletu menších a stredných vozidiel z oblasti poľnohospodárstva, priemyslu, ale aj súkromného využitia. S našimi viac ako 120 rôznymi a okamžite dostupnými profilmi máme ideálny profil pre celú škálu použitia. Dodávame Vám pneumatiky pre terénne vozidlá, štvorkolky, dvojkolesové fúriky, stroje na seno, pneumatiky určené pre priemyselné stroje či dopravné prostriedky, pneumatiky pre sekačky, malé traktory a komunálne vozidlá.

DO OBCHODU

zavrieť

Terénne vozidlá, úžitkové terénne vozidlá a voľný čas

V spoločnosti Bohnenkamp nájdu profesionáli vhodné pneumatiky, kolesá a disky pre All Terrain Vehicle, Utility Vehicle a Quad pre akýkoľvek spôsob využitia. Sortiment siaha od trvácnych pneumatík a pneumatík s nízkym oderom pre cestné vozidlá a prevažne pre použitie na ceste, až po robustné výrobky pre použitie v teréne. Vodiči terénnych a úžitkových terénnych vozidiel vedia oceniť sortiment pneumatík, kolies a diskov v spoločnosti Bohnenkamp.

DO OBCHODU

zavrieť

Komunálne traktory a vozidlá

Ako popredný veľkoobchod s pneumatikami v Európe spoločnosť Bohnenkamp dodáva aj pneumatiky, kolesá a disky pre komunálne traktory. Pre profesionálov v oblasti športu, trávnikov alebo terénu máme určite medzi našimi 10 000 produktmi ten správny produkt so správnym profilom, požadovaným priemerom a požadovanými vlastnosťami.

DO OBCHODU

zavrieť

Kompaktný nakladač

Spoločnosť Bohnenkamp je Vaším kompetentným a spoľahlivým dodávateľom pneumatík aj vo výkonnostnej a veľkostnej triede pre kompaktné nakladače. Či už ide o masívne celogumové a vzduchové pneumatiky optimalizované na šmyk pre kompaktné kolesové nakladače alebo profily s vysokým ťahom pre náročné použitie v profesionálnom záhradníctve – máme správne riešenie pre pneumatiky.

DO OBCHODU

zavrieť

Pneumatiky a kolesá na akýkoľvek účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE!