Profesionáli v pohybe

Oblasti použitia
Vitajte, sme Váš poskytovateľ kompletného sortimentu pneumatík, duší, kolies, diskov a príslušenstva.

Poľnohospodárstvo, lesné a komunálne hospodárstvo

Vzrastajúca profesionalizácia a špecializácia v oblasti poľnohospodárstva, lesného a komunálneho hospodárstva kladie stále vyššie požiadavky na opláštenie strojov. S viac ako 65 ročnými skúsenosťami a viac ako 20 partnerskými a obchodnými značkami v sortimente Vám náš skúsený servisný tím poradí pri výbere vhodných pneumatík, kolies a príslušenstva, nezávislo a kompetentne.

Zistite viac

Premiestňovanie zeminy a stavenisko

Pneumatiky a kolesá čelia extrémne veľkým výzvam v oblasti premiestňovania zeminy a stavebného použitia. Náročné podložia, veľké prepravné objemy a široká škála prevádzkových podmienok kladú individuálne požiadavky na správny výber produktu. S našimi dlhoročnými skúsenosťami Vás náš kompetentný servisný tím bude pri vašom rozhodnutí telefonicky a priamo na mieste podporovať.

Zistite viac

Prístavy a priemysel

Neustála zmena jázd s naloženým a vyloženým vozidlom, silné zdvíhacie a strihové pohyby, ako aj posunovacie manévre na spevnenom podklade toho od opláštenia, určeného na použitie v prístavoch a priemysle, značne vyžadujú. Bez ohľadu na to, či ide o stohovacie žeriavy, žeriavy alebo vysokozdvižné vozíky – náš široký sortiment produktov Vám ponúka rozsiahly výber pneumatík a kolies na akékoľvek použitie s perfektným pomerom ceny a výkonu.

Zistite viac

PREPRAVA A TRANSPORT

Pri preprave je dôležitá čo najvyššia efektivita. Našich zákazníkov podporujeme riešeniami kompletných kolies určených od malých dodávok, cez nákladné automobily až po vybavenie návesov a autobusov. Spolu s etablovanými a inovatívnymi značkami pneumatík, diskov a príslušenstva zabezpečujeme to najlepšie riešenie.

Zistite viac

Starostlivosť o krajinu, dvor a voľný čas

Starostlivosť o trávnik, fúriky, golfové vozíky a malé traktory – naša široká ponuka pneumatík, kolies, ráfikov a duší sa postará o optimálne zásobovanie vhodnými komponentmi s veľkosťou od 3 do 19 palcov.

Zistite viac