Technická podpora

Podporujeme Vás kedykoľvek.
Od prenosu dát k našim aktuálnym stavom zásob daných výrobkov, cez presné výpočty sústrednosti, až po spracovanie údajov z technických výkresov – dávame Vám k dispozícii naše informácie, aby sme Vám čo možno najviac uľahčili Váš každodenný pracovný život.

Vývoj

Sprevádzame Vás od prvého 3D-výkresu, cez individuálne pneumatiky až po kompletne zmontované koleso. Na želanie Vás ako výrobcu techniky podporia naši kompetentní kolegovia spoločnosti Bohnenkamp z oddelenia OE-servis svojimi odbornými vedomosťami a skúsenosťami, a to už počas konštrukčnej fázy. Máte konkrétne predstavy o nosnosti, farbe, kvalite, maľbe alebo o zosilnení? Spolu s vybranými dodávateľmi implementujeme v spoločnosti Bohnenkamp individuálne riešenia a konfigurácie pre pneumatiky, kolesá, disky a stroje.

Manipulácia s údajmi

Vývojové a konštrukčné oddelenia výrobcov strojov podporujeme 3D konštrukčnými údajmi, technickými výkresmi a digitálnymi modelmi nami dodávaných pneumatík, kolies a ráfikov. Okrem toho máme k všetkým produktom technické certifikáty a prispievame tak k dodržiavaniu technických štandardov a splneniu schvaľovacích kritérií.

Modernizácia

Kompetencia spoločnosti Bohnenkamp pre výber Vašich pneumatík! Radi Vás podporíme pri vyhľadaní správnych nových pneumatík pre Vaše vozidlo. Tu rozhodujú správne rozmery. Ak sa činiteľ pohonu všetkých štyroch kolies a valivý obvod predných a zadných pneumatík nezhodujú, existuje riziko nerovnomerného opotrebenia a v najhoršom prípade drahého poškodenia prevodovky. Tolerancia v tomto prípade predstavuje iba niekoľko málo percentuálnych bodov. Pri Vašej modernizácii Vám poradíme nielen vhodný profil, ale aj správnu hodnotu počiatočnej sekvencie – telefonicky alebo aj prostredníctvom online kalkulačky.

Technická príručka - Aplikácia

Praktická technická príručka v podobe aplikácie od spoločnosti Bohnenkamp Vám vo Vašej kancelárii alebo priamo u zákazníka poskytne rýchly prehľad o našom programe a vhodných produktoch. Náš mobilný elektronický register zahŕňa všetky technické údaje k bežným pneumatikám používaným v poľnohospodárstve, doprave, priemysle a pri premiestňovaní zeminy. Ako náš prihlásený zákazník môžete pomocou aplikácie priamo v internetovom obchode spoločnosti Bohnenkamp jednoducho objednať želanú pneumatiku.