Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

NEWS

NABÍDKA PRÁC

NA POZICI

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

pro regiony Českobudějovický, Plzeňský a Středočeský kraj

NEWS

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pre ťažké zdvíhacie vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je stále ešte novinkou na trhu a je vybavená najmodernejšou technológiou pneumatík. Radiálna priemyselná pneumatika poslúži požiadavkám ťažkých vidlicových zdvíhacích vozíkov a kolesových rýpadiel pri preprave materiálu a pri použití v priemysle.

NEWS

Kolesá pre bagre a príslušenstvo od jedného dodávateľa

Spoločnosť Bohnenkamp ponúka rozsiahly sortiment pneumatík, kolies, ráfikov a dištančných krúžkov pre mobilné bagre.

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro
NEWS

Pneumatiky IF/VF na použitie v oblasti poľnohospodárstva majú v teste na poli jednoznačnú prevahu

Spoločnosť Bohnenkamp preukázal, že jej vlastný testovací rad je šetrnejší k pôde.

Prísľub výkonov novej technológie pneumatík IF/VF znie úžasne. Poľnohospodári majú ťažiť z vyššej šetrnosti k pôde a z vyšších výnosov, a zároveň majú ušetriť cenné pohonné hmoty. V štandardizovanom terénnom teste skúmali odborníci na pneumatiky spoločnosti Bohnenkamp spolu s výrobcom poľnohospodárskych strojov Amazone, čo zostalo z týchto sebavedomých vyhlásení na poli.

 

NEWS

ONYX: Letné, zimné a celoročné pneumatiky

Značka pneumatík Onyx pre ľahké nákladné vozidlá je so svojimi pneumatikami pre ľahké nákladné vozidlá a s pneumatikami pre dodávky v strednej Európe úspešná. Obzvlášť obľúbené sú celoročné a zimné pneumatiky, ktoré sa presadili svojim vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Medzitým máme v spoločnosti Bohnenkamp 28 rôznych veľkostí značky pre ľahké nákladné vozidlá a pre malé dodávky; sortiment v obchode siaha od letných pneumatík až po zimné pneumatiky s označením 3PMSF.

Vitajte v spoločnosti Bohnenkamp

Ako veľkoobchodná skupina pôsobíme v 28 krajinách ako spoľahlivý, kompetentný predajca pneumatík, kolies a komponentov vozidiel na profesionálne použitie. Našim sortimentom zásobujeme odborné predajne v oblasti poľnohospodárstva, lesného a komunálneho hospodárstva, premiestňovania zeminy, priemyslu, nákladných vozidiel a prepravy, ako aj malých a špeciálnych vozidiel, a takisto známych výrobcov strojov. V centre našich výkonov vždy stojí kompetentné poradenstvo, najvyššia možná dostupnosť tovarov a partnerský servis.

K SPOLOČNOSTI

NAŠA PONUKA PRE PREDAJCOV

bohnenkamp.sk

PNEUMATÍK

Pneumatika je spojovacím prvkom medzi vozidlom a zemou. Z viac ako 6000 produktov Vám ponúkame to správne riešenie pre Vašu oblasť využitia.

bohnenkamp.sk

KOLIES

Montujeme kompletné kolesá podľa Vašej potreby – vycentrované, individuálne konfigurované, lakované a so želanou šírkou behúňa.

bohnenkamp.sk

DISKOV

Od 3-palcových až po 54-palcové – ako štandardné ráfiky dodané priamo zo skladu alebo individuálne konfigurované v závislosti od hĺbky zálisu ráfika, šírky behúňa, rozpustovej kružnice otvorov a…

bohnenkamp.sk

DUŠÍ

Najvyššia dostupnosť duší, ventilov a zásteriek akéhokoľvek druhu – od jedného kusu až po veľké zväzky priamo zo skladu.

bohnenkamp.sk

KONŠTRUKCIE VOZIDIEL

Dodávame osi, pružiny, brzdy, ložiskové vence a ťažné vidlice ako náhradné diely alebo ako jednotky podvozku pripravené na montáž.

bohnenkamp.sk

PRÍSLUŠENSTVA

Potrebujete iné príslušenstvo? Prehľadajte si komfortne náš internetový obchod.