HVIEZDNA SÚŤAŽ S BOHNENKAMP A AGRI STAR II HRAJTE O TELEVÍZOR 4K ULTRA HD SAMSUNG

Bohnenkamp si pre vás v spolupráci s Alliance – Yokohama Off-Highway Tires pripravil naozaj unikátnu súťaž. Zapojiť sa do nej môžete úplne jednoducho a, takpovediac, automaticky. Počas októbra si stačí od nás kúpiť pneumatiky AGRI STAR II. Nezáleží na rozmere a ani inom parametre. Jediným rozhodujúcou podmienkou je nákup AGRI STAR II v priebehu mesiaca október od spoločnosti Bohnenkamp. Automaticky sa tak zaradíte do losovania o nový televízor.

K výhre vám môže pomôcť počet kúpených kusov

V Bohnenkamp chceme byť féroví a preto nepodmieňujeme víťazstvo v súťaži pravidlami, ktoré by niekoho mohli, hoc len na oko, zvýhodniť. K výhre vám môže pomôcť počet kúpených kusov AGRI STAR II. Pozor, nie je podstatné aký počet objednávok spravíte, ani v akej hodnote. Jeden kus AGRI STAR II sa rovná jeden losovací žreb. Šancu na výhru môžete znásobiť počtom zakúpených kusov. Čím viac AGRI STAR II kúpite, tým viac žrebov získate do losovania, ktoré sa uskutoční medzi 2. – 6. novembrom 2023.

Myslíme na vás a aj vašich zákazníkov

Súťaž o televízory Samsung bude losovaná v piatich kolách. Každý z vás má šancu vyhrať s jedným losovacím žrebom a s jednou zakúpenou pneumatikou AGRI STAR II až dva televízory. V Bohnenkamp nám totiž záleží na vás a na našom spokojnom partnerstve. Nechceme vás preto postaviť do situácie či si výhru (TV Samsung) necháte, alebo podarujete zákazníkovi, ktorému ste AGRI STAR II predali. S každou výhrou vám dávame dva televízory, jeden je určený pre vás – nášho partnera – a budeme radi, ak ten druhý televízor skončí u zákazníka, ktorý si AGRI STAR II kúpil prostredníctvom vás.    

AGRI STAR II = Hviezda medzi traktorovými pneumatikami

Pneumatiky AGRI STAR II značky Alliance šetria vašu peňaženku, ale nie vaše očakávania. Do súťaže sme vybrali jednu z najžiadanejších sérií pneumatík na trhu. AGRI STAR II sa tešia obrovskej obľube u našich zákazníkov a aj u koncových užívateľov. Patria medzi cenovo dostupné pneumatiky a pritom sa radia medzi najširšie dezény s najväčšou styčnou plochou na našom trhu. Unikátny tvar zubov s technológiou „Stratified Layer“ tejto pneumatike zaisťuje skvelé jazdné vlastnosti a trakčnú istotu ako v teréne, tak aj na ceste. Dezén AGRI STAR II sa vďaka svojej konštrukcii prispôsobuje opotrebovaniu, aby čo najdlhšie zachoval jazdný komfort.  

Partnerstvo, s ktorým rastieme spoločne

Bohnenkamp vám okrem tejto súťaže ponúka aj dlhodobé výhody, ktoré vám vo vašom podnikaní pomôžu napredovať. Na rozdiel od konkurencie, od nás nedostávate podmienky na odbery minimálneho množstva, celé kontajnerové objednávky alebo iné, v dnešnej dobe náročné požiadavky, ktoré vám vytvárajú vrásky na čele. U nás si vážime každého partnera, ktorý s nami chce spolupracovať a poskytujeme mu plnú podporu a široký sortiment pneumatík, diskov, duší a príslušenstva z nášho skladu. Samozrejmosťou je rýchle vybavenie a doručenie vašich objednávok, poradenstvo našich zamestnancov priamo v teréne a takisto sú vám k dispozícii aj naši technickí poradcovia na telefóne. K tomu dávame do pozornosti aj naše online nástroje (technickú príručku, online shop a pod.), ktoré vám pomôžu nájsť správne pneumatiky pre veľkú väčšinu strojov a najmä pre spokojnosť vašich zákazníkov.

Neváhajte sa na nás obrátiť, sme partner, ktorému záleží na vašej spokojnosti.  

Pozrite si aktuálnu ponuku AGRI STAR II a zapojte sa do súťaže.