Najmodernejšia logistika pre Vás.

Sme logistici! Riadenie tokov tovaru je ťažiskovou kompetenciou spoločnosti Bohnenkamp. V našej logistickej sieti pre Vás máme k dispozícii zásoby viac ako 1,5 milióna pneumatík, kolies, ráfikov a komponentov pre výrobu strojov. Pomocou údajov o zásobách v reálnom čase a dodávok už na ďalší deň sa staráme o najvyššiu možnú flexibilitu a najlepšie zásobovanie našich zákazníkov.

Day-to-Day-Logistika

Ak dostaneme objednávku počas pracovných dní do 15:00, expedujeme Vám Váš tovar ešte v rovnaký deň. Pneumatiky, disky a kolesá máte spravidla k dispozícii už nasledujúci deň, pripravené na ďalší predaj alebo na montáž. Tento sľub „Day-to-Day“ šetrí kapacity a zdroje a umožňuje vám záväzne komunikovať so zákazníkmi.

Najvyššia dostupnosť

Náš sortiment zahŕňa okolo 10 000 rozličných výrobkov týkajúcich sa kolies, ráfikov, duší a konštrukcii strojov. Keď sa k tomu pridajú perfektne prispôsobené logistické procesy, výsledkom je podpora predajcov s maximálnou dostupnosťou a minimálnou dodacou lehotou.

Vlastná montáž kompletných kolies

V spoločnosti Bohnenkamp montujeme individuálne kombinované kompletné kolesá všetkých veľkostí. Pre značky BKT a ATG ponúkame túto službu v oblasti flotácie dokonca s vycentrovaním. Predajcovia, servisy a výrobcovia vozidiel profitujú z našej spoľahlivej montážnej kapacity. Na celkovo 17 montážnych staniciach v našom sídle v meste Osnabrück pracujeme s denným výstupom až do 1000 kompletných kolies, ktoré sa dajú namontovať na použitie v poľnohospodárstve, v oblasti nákladnej dopravy, v priemysle a v sektore zemných prác.

Monitorovanie objednávky

Tracking a Tracing uľahčujú obchod a zlepšujú Vaše plánovanie. Vďaka nášmu monitorovaniu objednávky môžete kedykoľvek vyvolať aktuálny stav zaslania Vášho tovaru. Na základe očakávanej dodacej lehoty pre Vaše pneumatiky, kolesá alebo disky môžete spoľahlivo plánovať denné úlohy a pracovné procesy a informovať svojich zákazníkov, keď je objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Dodanie špecifické pre daného výrobcu

Pneumatiky, disky a komplet zmontované kolesá dodávame individuálne podľa pokynov výrobcu. Želáte si dodanie v konkrétnom čase priamo do výroby? Uprednostňujete dodanie vo vlastných podstavcoch či stojanoch? Musia byť produkty zabalené a rozbalené v konkrétnom poradí? Povedzte nám to. My to uskutočníme!

Excelentné podmienky skladovania

Až do okamihu objednania skladujeme v spoločnosti Bohnenkamp všetky produkty v našich celkom 150 000 m² veľkých, kompletne zastrešených a vysoko moderných skladovacích priestoroch na rozličných miestach v Európe. Tam sú naše produkty uskladnené v suchom a čistom prostredí, odolné voči poveternostným vplyvom. Pretože naši zákazníci si môžu byť istí, že vždy dostanú najvyššiu možnú kvalitu.

5.500 Zásielok za deň

6.600 Kontajnerov za rok

150.000 m² skladovacej plochy