Spoločnosť Bohnenkamp dáva do pohybu logistiku a prepravu

Predajcov, výrobcov nákladných vozidiel, kamiónov a prívesov, výrobcov strojov a servisy zásobujeme pneumatikami, kolesami, ráfikmi a dušami pre prepravu. Náš dodací prísľub Day-to-Day pre približne 10 000 produktov a naše Know-how v oblasti nákladných vozidiel a dopravy sú zárukou úspechu.

Nákladné vozidlá a prívesy

V oblasti prepravy musia pneumatiky, kolesá, ráfiky a duše podávať každý deň špičkové výkony. Náš sortiment pre nákladné vozidlá a prívesy zahŕňa tisíce produktov, od všestranne použiteľných výrobkov, až po produkty individuálne optimalizované a prispôsobené na polohu danej nápravy a použitie. Či už ide o dlhé alebo krátke vzdialenosti, nízky valivý odpor alebo maximálnu rýchlosť, najvyšší index nosnosti alebo najnižšia spotreba – uvádzame nákladné vozidlá a prívesy do pohybu.

DO OBCHODU

zavrieť

Prívesy osobných automobilov a obytné automobily

Kompetentne a spoľahlivo Vám ponúkame vhodné riešenia pre ťahané vozidlá ako prívesy osobných automobilov a obytné automobily. Pneumatiky, kolesá, disky a duše týchto automobilov musia bezpečne odolať krátkym, intenzívnym fázam používania, ako aj dlhším prestojom mimo sezóny. Náš program zahŕňa tie správne a vhodné produkty šité na mieru pre každé zaťaženie a rýchlosť obytných automobilov a prívesov všetkých veľkostí.

DO OBCHODU

zavrieť

Ľahké úžitkové vozidlá a vany

Spoločnosť Bohnenkamp je ideálnym obchodným partnerom pre pneumatiky v oblasti malých a ľahkých úžitkových vozidiel, ako aj dodávok. Pneumatiky, väčšinou komerčne používaných vozidiel, spĺňajú najvyššie požiadavky z hľadiska valivého odporu, životnosti a spotreby paliva. Náš sortiment zahŕňa okrem celosezónnych a zimných pneumatík pre maximálnu odolnosť aj optimalizované kompletné kolesá z našej vlastnej zostavy, disky a duše, ako aj náhradné diely a komponenty pre ľahké úžitkové vozidlá a dodávky.

DO OBCHODU

zavrieť

Stavebné nákladné vozidlá a žeriavy

Či kameňolom alebo stavenisko: Žeriavy a stavebné vozidlá sa často pohybujú po nespevnenom a abrazívnom povrchu. Jazdy mimo cesty dodatočne spôsobujú ďalšie zaťaženie pneumatík a iných častí. Gumové zmesi odolné proti prerezaniu, zosilnené kostry a masívne profily zaisťujú správnu priľnavosť a najlepší výkon za všetkých podmienok. Od pneumatík cez kolesá a disky až po duše máme v spoločnosti Bohnenkamp ten správny produkt pre stavebné vozidlá a žeriavy všetkých tried.

DO OBCHODU

zavrieť

Autobusy a preprava osôb

Správne pneumatiky pre autobusy, vozidlá kyvadlovej dopravy a osobné dopravné prostriedky sú otázkou úspor paliva, emisií a nákladov na materiál. Dobré pneumatiky okrem toho zvyšujú bezpečnosť cestujúcich a vďaka svojmu tichému valivému hluku poskytujú väčšie pohodlie v bežných linkových alebo diaľkových autobusoch. V spoločnosti Bohnenkamp nájdu predajcovia, výrobcovia a servisy autobusov a vozidiel na prepravu osôb spoľahlivé pneumatiky, kolesá, disky a duše.

DO OBCHODU

zavrieť

Pneumatiky a kolesá pre každý účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE