Premiestňovanie zeminy a stavenisko

Sklápače a dampre

Pneumatiky na sklápacie a vyklápacie vozy musia pracovať spoľahlivo aj pri najnáročnejších podmienkach. V sortimente spoločnosti Bohnenkamp nájdete stabilné a trvácne pneumatiky pre sklápacie a vyklápacie vozy a podobné vozidlá s najlepšou trakciou na mieste nakládky a najvyššiu odolnosť voči agresívnym podkladom a podložiam. Naši experti sú v prípade akéhokoľvek poradenstva priamo na mieste alebo na telefóne radi k dispozícii predajcom pneumatík, výrobcom sklápacích a vyklápacích vozidiel či servisom.

 

zavrieť

Kolesové nakladače, kompaktné nakladače a zrovnávače

Kolesové nakladače a predné nakladače sa používajú v poľnohospodárstve, pri premiestňovaní materiálu, pri stavbe ciest alebo v inžinierskych stavbách, na recyklačných dvoroch alebo v záhradníctve a krajinárstve. Bez ohľadu na to, či ide o recyklačné dvory, pieskové podložie, betónový podklad alebo poľnohospodársko-priemyselné oblasti použitia – spoločnosť Bohnenkamp ponúka v oblasti zrovnávačov a malých bagrov rozsiahlu ponuku značiek a dezénov, prispôsobených priamo na potreby výrobcov, predajcov a servisov.

 

zavrieť

Bagre

V závislosti od pracovnej oblasti musia pneumatiky pre bagre vykazovať celkom odlišné vlastnosti dezénu. Či už je požadovaná najvyššia stabilita a bezpečnosť počas používania, maximálna šetrnosť k pôde, dobrá výkonnosť na cestách alebo použitie pneumatík v jedno- alebo dvojmontáži – spoločnosť Bohnenkamp ponúka pneumatiky a kolesá popredných značiek pre bagre do všetkých podmienok používania a nasadenia. Okrem kompletného sortimentu a najvyššej dostupnosti tovarov ponúkame aj kompetentnú podporu cez telefón a priamo na mieste.

 

zavrieť

Kompaktory a valce

Sortiment spoločnosti Bohnenkamp zahŕňa aj špeciálne pneumatiky pre výstavbu ciest rozličných značiek pre valce alebo kompaktory. Vyznačujú sa rovnomerným rozdelením tlaku a vysokou šetrnosťou k pôde. Spoločnosť Bohnenkamp ponúka hladké pneumatiky pre stroje odolné voči teplotám na zhutňovanie pôdy, ako aj pneumatiky s mimoriadne vysokým golfovým alebo blokovým profilom a zosilnenou kostrou pre dlhú životnosť.

 

zavrieť

Žeriavy

Pneumatiky, ktoré sa používajú na veľké aj malé mobilné žeriavy ponúkajú vynikajúcu trakciu pri jazde na ceste až do rýchlosti 80 km/h, ako aj vynikajúcu stabilitu mimo spevnenej cesty. Špeciálna zmes gumy zabezpečuje vysokú ochranu pred reznými poškodeniami a zabraňuje prehrievaniu aj pri dlhších prejazdoch po ceste. Preto je obzvlášť odolná voči opotrebeniu.

 

zavrieť

Pneumatiky a kolesá pre každý účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE

Produkty pre sektor premiestňovanie zeminy na jednom mieste

U nás nájdete predajcov, výrobcov a servisy pneumatík a kolies pre náročné využitie – či už v kameňolome, na skládke alebo na stavenisku, všetky výrobky dodávame spravidla priamo zo skladu Day-to-Day. To zaručuje bezpečnosť plánovania, z ktorej budú rovnako profitovať predajcovia aj koncoví zákazníci.