Produkty pre sektor premiestňovanie zeminy na jednom mieste

U nás nájdete predajcov, výrobcov a servisy pneumatík a kolies pre náročné využitie – či už v kameňolome, na skládke alebo na stavenisku, všetky výrobky dodávame spravidla priamo zo skladu Day-to-Day. To zaručuje bezpečnosť plánovania, z ktorej budú rovnako profitovať predajcovia aj koncoví zákazníci.

Sklápače a dampre

Pneumatiky na sklápacie a vyklápacie vozy musia pracovať spoľahlivo aj pri najnáročnejších podmienkach. V sortimente spoločnosti Bohnenkamp nájdete stabilné a trvácne pneumatiky pre sklápacie a vyklápacie vozy a podobné vozidlá s najlepšou trakciou na mieste nakládky a najvyššiu odolnosť voči agresívnym podkladom a podložiam. Naši experti sú v prípade akéhokoľvek poradenstva priamo na mieste alebo na telefóne radi k dispozícii predajcom pneumatík, výrobcom sklápacích a vyklápacích vozidiel či servisom.

DO OBCHODU

zavrieť

Kolesové nakladače, kompaktné nakladače a zrovnávače

Kolesové nakladače a predné nakladače sa používajú v poľnohospodárstve, pri premiestňovaní materiálu, pri stavbe ciest alebo v inžinierskych stavbách, na recyklačných dvoroch alebo v záhradníctve a krajinárstve. Bez ohľadu na to, či ide o recyklačné dvory, pieskové podložie, betónový podklad alebo poľnohospodársko-priemyselné oblasti použitia – spoločnosť Bohnenkamp ponúka v oblasti zrovnávačov a malých bagrov rozsiahlu ponuku značiek a dezénov, prispôsobených priamo na potreby výrobcov, predajcov a servisov.

DO OBCHODU

zavrieť

Bagre

V závislosti od pracovnej oblasti musia pneumatiky pre bagre vykazovať celkom odlišné vlastnosti dezénu. Či už je požadovaná najvyššia stabilita a bezpečnosť počas používania, maximálna šetrnosť k pôde, dobrá výkonnosť na cestách alebo použitie pneumatík v jedno- alebo dvojmontáži – spoločnosť Bohnenkamp ponúka pneumatiky a kolesá popredných značiek pre bagre do všetkých podmienok používania a nasadenia. Okrem kompletného sortimentu a najvyššej dostupnosti tovarov ponúkame aj kompetentnú podporu cez telefón a priamo na mieste.

DO OBCHODU

zavrieť

Kompaktory a valce

Sortiment spoločnosti Bohnenkamp zahŕňa aj špeciálne pneumatiky pre výstavbu ciest rozličných značiek pre valce alebo kompaktory. Vyznačujú sa rovnomerným rozdelením tlaku a vysokou šetrnosťou k pôde. Spoločnosť Bohnenkamp ponúka hladké pneumatiky pre stroje odolné voči teplotám na zhutňovanie pôdy, ako aj pneumatiky s mimoriadne vysokým golfovým alebo blokovým profilom a zosilnenou kostrou pre dlhú životnosť.

DO OBCHODU

zavrieť

Žeriavy

Pneumatiky, ktoré sa používajú na veľké aj malé mobilné žeriavy ponúkajú vynikajúcu trakciu pri jazde na ceste až do rýchlosti 80 km/h, ako aj vynikajúcu stabilitu mimo spevnenej cesty. Špeciálna zmes gumy zabezpečuje vysokú ochranu pred reznými poškodeniami a zabraňuje prehrievaniu aj pri dlhších prejazdoch po ceste. Preto je obzvlášť odolná voči opotrebeniu.

DO OBCHODU

zavrieť

Pneumatiky a kolesá pre každý účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE