PRODUKTY PRE PRIEMYSEL A PRÍSTAV NA JEDNOM MIESTE

Špeciálne pneumatiky pre prístavné a logistické vozidlá na použitie v prístavoch sú neoddeliteľnou súčasťou rozsiahleho sortimentu produktov spoločnosti Bohnenkamp. Či už s extrémne pevnou konštrukciou, odolnosťou a stabilitou – naši odborníci Vám poradia pri výbere správnych produktov pre Váš účel použitia. Celogumové pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, špeciálne pneumatiky umožňujúce dobrú adhéziu pre žeriavy a stohovacie žeriavy alebo pneumatiky s extrémne pevnou konštrukciou pre ťahače v termináloch, to je iba niekoľko príkladov z nášho portfólia.

Kontajnerové nakladače

Zdvíhanie kontajnerov na termináli alebo skladiskách si vyžaduje špeciálne vozidlá s osobitným opláštením. Tak zdvíhanie prázdnych, ako aj plných kontajnerov musí mať absolútnu stabilitu, aj keď je zdvíhací stĺp maximálne vysunutý. Spoločnosť Bohnenkamp ponúka pneumatiky vyvinuté špeciálne pre tento účel použitia s veľmi dobrou trakciou a vysokou nosnosťou.

DO OBCHODU

zavrieť

Vysokozdvižné vozíky

V prípade vysokozdvižných vozíkov rozhoduje účel použitia o tom, či sú tou najlepšou voľbou plnogumové, radiálne, diagonálne alebo vzduchové pneumatiky. Pri výbere správnej pneumatiky hrajú dôležitú úlohu prach, nečistoty, nosnosť, počet najazdených kilometrov a trakcia. Malé priemyselné pneumatiky sa vyznačujú mimoriadne vysokou bezpečnosťou pred poruchami a vysokým zaťažením. Od potravinárskeho priemyslu až po ťažobný priemysel - každé odvetvie má rozličné požiadavky, ktoré je potrebné splniť.

DO OBCHODU

zavrieť

Stohovacie žeriavy

Okrem portálových zdvíhacích strojov sú stohovacie zariadenia dôležitým strojom pre prekládku kontajnerov. Predovšetkým v kombinovanej preprave pomocou lodí, vlakov a nákladných automobilov sa stohovacie žeriavy používajú prakticky vždy. Pneumatiky týchto priemyselných nákladných strojov s nosnosťou do 50 ton a celkovou hmotnosťou až do 100 ton musia odolať extrémne vysokej hmotnosti, byť stabilné a zároveň mať dobrú ovládateľnosť.

DO OBCHODU

zavrieť

Terminálne vozidlá

Pneumatiky terminálových vozidiel musia byť absolútne robustné a odolné. Vysoký počet najazdených kilometrov na predovšetkým nerovnom povrchu alebo na povrchu, na ktorom sa nachádzajú cudzie telesá vyžaduje nevyhnutnosť odolnej a silnej kostry pneumatiky. Nakoľko sa vozidlo používa predovšetkým v exteriéri, je okrem dobrej trakcie a priľnavosti na vlhkom povrchu nevyhnutná aj dobrá zmes obzvlášť odolná proti opotrebeniu.

DO OBCHODU

zavrieť

Pneumatiky a kolesá na akýkoľvek účel použitia nájdete teraz v našom INTERNETOVOM OBCHODE.