Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Váš silný partner
v oblasti pneumatík
a kolies v Európe

Vitajte v spoločnosti Bohnenkamp

Ako veľkoobchodná skupina pôsobíme v 28 krajinách ako spoľahlivý, kompetentný predajca pneumatík, kolies a komponentov vozidiel na profesionálne použitie. Našim sortimentom zásobujeme odborné predajne v oblasti poľnohospodárstva, lesného a komunálneho hospodárstva, premiestňovania zeminy, priemyslu, nákladných vozidiel a prepravy, ako aj malých a špeciálnych vozidiel, a takisto známych výrobcov strojov. V centre našich výkonov vždy stojí kompetentné poradenstvo, najvyššia možná dostupnosť tovarov a partnerský servis.

K SPOLOČNOSTI

NAŠA PONUKA PRE PREDAJCOV

PNEUMATÍK

Pneumatika je spojovacím prvkom medzi vozidlom a zemou. Z viac ako 6000 produktov Vám ponúkame to správne riešenie pre Vašu oblasť využitia.

KOLIES

Montujeme kompletné kolesá podľa Vašej potreby – vycentrované, individuálne konfigurované, lakované a so želanou šírkou behúňa.

DISKOV

Od 3-palcových až po 54-palcové – ako štandardné ráfiky dodané priamo zo skladu alebo individuálne konfigurované v závislosti od hĺbky zálisu ráfika, šírky behúňa, rozpustovej kružnice otvorov a…

DUŠÍ

Najvyššia dostupnosť duší, ventilov a vložiek akéhokoľvek druhu – od jedného kusu až po veľké zväzky priamo zo skladu.

KONŠTRUKCIE VOZIDIEL

Dodávame osi, pružiny, brzdy, ložiskové vence a ťažné vidlice ako náhradné diely alebo ako jednotky podvozku pripravené na montáž.

PRÍSLUŠENSTVA

Potrebujete iné príslušenstvo? Prehľadajte si komfortne náš internetový obchod.